Akcja mikołajkowa „I Ty zostań św. Mikołajem”

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla wszystkich darczyńców, którzy zaangażowali się w nasza mikołajkową akcję „I Ty zostań św. Mikołajem”. Grono przyjaciół szkoły i osób, które wspierają naszą akcję wzrasta z każdym rokiem, za co bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu naszych uczniów.

Dzięki Państwa ofiarności wszystkie dzieci z naszej szkoły mogły cieszyć się bogatymi paczkami oraz wyjazdami mikołajkowymi w rożne ciekawe miejsca. Dzieci z oddziałów specjalnych i klas specjalnych oraz najmłodsi otrzymali słodycze. Uczniowie klas II – III otrzymali dofinansowanie do wycieczki do wioski św. Mikołaja w Bałtowie. Dużą atrakcją cieszył się również wśród uczniów zimowy wyjazd do Energylandii dla klas IV i V. Natomiast najstarsi mogli uczestniczyć w wycieczce do Muzeum Powstania Warszawskiego i Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Zwieńczeniem naszej akcji były wyjazdy na lodowisko. Każdy wyjazd cieszył się dużym zainteresowaniem i wzbudzał dużo emocji wśród uczestników.

Kiedy śmieję się dziecko, śmieje się cały świat! Tym mottem kierowałyśmy się organizując akcję „I Ty możesz zostać św. Mikołajem” Miło jest otrzymywać prezenty, a jeszcze milej jest móc obdarowywać innych, dlatego pamiętajmy o wszystkich, którzy takiej pomocy potrzebują. Dobro powraca i każdy może zostać św. Mikołajem.

Elżbieta Jóźwicka

Anna Kalita

Anna Kręcisz-Rola

Magdalena Toś-Piasecka