Kartki dla żołnierzy na granicy

Dzieci z grup przedszkolnych oraz uczniowie naszej szkoły dołączyli do akcji przygotowania kartek z pozdrowieniami i wyrazami wsparcia dla żołnierzy Sił Zbrojnych RP oraz funkcjonariuszy Straży Granicznej i Policji, którzy pełnią służbę na naszej wschodniej granicy. Organizatorem przedsięwzięcia jest lubelska Fundacja Niepodległości.

Spośród szkół, które włączą się do akcji, organizator rozlosuje dziesięć kompletów (po 25 sztuk każdy) komiksów „Przygody misia Wojtka, dzielnego żołnierza”, które będą atrakcyjną pomocą w procesie dydaktycznym. W realizacji przedsięwzięcia z organizatorem współpracuje 2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego „Zapory”, której dowódca nagrodzi autorów najbardziej atrakcyjnych prac specjalnymi pamiątkami.

W galerii znajduje się część prac przygotowanych przez przedszkolaków i uczniów naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim uczestnikom  za udział w akcji. 

Magdalena Toś-Piasecka