Książka jest najlepszym prezentem pod choinkę!

Biblioteka szkolna co roku organizowała kiermasz książek, podczas którego wielu uczniów, nauczycieli czy rodziców miała okazję zakupić ciekawe pozycje książkowe. W tym roku w związku z niemożliwością przeprowadzenia tradycyjnego kiermaszu proponujemy wszystkim czytelnikom naszej szkoły Wirtualny Kiermasz Książek.

To proste – trzeba:

Po pierwsze – wejść na stronę www.ksiegarnia-tuliszkow.pl

Po drugie – zamówić książki, których potrzebujesz.

Po trzecie – podczas finalizowania zamówienia zaznaczyć: – w polu Dostawa: odbiór osobisty w Twojej Szkole – dla klientów biorących udział w akcji „Wirtualny Kiermasz” – w polu Dodatkowe informacje wpisać kod naszej szkoły:U.OPO.KLUCZ.ZGS   w Danych adresowych wpisać swoje imię, nazwisko i adres szkoły.

Księgarnia zrealizuje zamówienie zbiorcze, a swoje książki odbierzesz w bibliotece szkolnej.
Możesz też zamówić dostawę do domu (przy zamówieniu powyżej 100 zł dostawa jest bezpłatna). Szczegóły na plakacie.

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji.

wirtualny_kiermasz_ksiazki-5