Dzień Patrona 2020

W tym roku Dzień Patrona obchodziliśmy bardzo skromnie ze względu na sytuację epidemiologiczną. Pan dyrektor, Leszek Goliszek przypomniał wszystkim o tej ważnej dacie w naszym szkolnym kalendarzu. Przytoczył słowa Jana Pawła II, które towarzyszą nam w codziennej nauce i pracy:

Prawdziwie wielki jest ten  człowiek, który chce się czegoś nauczyć.

Wice-dyrektor, Ewa Pietras odczytała  życzenia , które z tej okazji przesłała całej społeczności szkolnej  wieloletnia pani dyrektor –  Anna Madej. Wszyscy zostali również obdarowani słodkimi krówkami z logo naszej szkoły.

W klasach uczniowie obejrzeli piękna inscenizację przygotowaną specjalnie na tę okazję przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Inscenizacja została nagrana w Opolskim Centrum Kultury w Opolu Lubelskim i była częścią  gminnych obchodów  Roku Świętego Jana Pawła II.